Wolontariuszki ZPO w Błotnicy Strzeleckiej nagrodzone w Strzeleckim Samorządowym Konkursie Ośmiu Wspaniałych !

17 kwiecień 2023
16 marca 2023r. w sali konferencyjnej Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Strzelcach Op. odbyła się 29. edycja Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych” .
Konkurs ma formułę dwustopniową:
-I etap – odbywa się na szczeblu lokalnym, tj. w Strzelcach Opolskich,
-II etap – odbywa się na szczeblu ogólnopolskim, tj. w Warszawie.
                 Strzeleckie jury konkursowe wybierało spośród zgłoszonych kandydatów
8 laureatów lokalnych, a następnie 1 reprezentanta biorącego udział w eliminacjach ogólnopolskich. To właśnie w Warszawie wyłaniana jest  Ósemka Wspaniałych Polski.

Nadmieńmy, iż laureatem w kategorii „Ósemka” można być tyko raz, zarówno na szczeblu lokalnym, jak i ogólnopolskim. Kapituła przyznajerównież równorzędne wyróżnienia.
Jury dokonało oceny każdego kandydata na podstawie analizy zgłoszenia
i bezpośredniej rozmowy kwalifikacyjnej.
          Naszą szkołę reprezentowały w br. szk. trzy wolontariuszki SKW „Promienie Słońca”. Wystartowały w kat. indywidualnej „ÓSEMKI” ( uczniowie klas 7.-8. oraz1.- 5. szkół ponadpodstawowych).

Jest nam miło poinformować, iż wszystkie nasze reprezentantki zostały dostrzeżone, a ich sumienna praca na rzecz potrzebujących doceniona zaszczytnymi tytułami.

Tytuł laureata konkursu wywalczyła skarbniczka SKW „Promienie Słońca” Marta Polowczyk z kl. VIII.Dwa równorzędne wyróżnienia zdobyły: przew. SKW „Promienie Słońca” Meggy Kloseiz-czyni przew. Lena Golec.

Wyróżnionym dziewczętom gratulujemy, a ich rodzicom składamy gratulacje
i wyrazy uznania.
                                     „Nie jest trudno być dobrym-wystarczy tylko chcieć”.

Autor:  Małgorzata  Olesiak, opiekun  SKW „Promienie Słońca”

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2023-04-17 10:02:42)

Data aktualizacji: 18 kwiecień 2024, Licznik odwiedzin: 15279702