Seminarium podsumowujące projekt

15 grudzień 2023
W dniu 12 grudnia 2023 r. w strzeleckim ratuszu odbyło się seminarium podsumowujące projekt „Wzrost produkcji energii ze źródeł odnawialnych oraz poprawa efektywności energetycznej w budynkach szkolnych w gminie Strzelce Opolskie” w ramach funduszy norweskich.
W seminarium udział wzięli m.in. Gabriela Puzik Przewodnicząca Rady Miejskiej w Strzelcach Opolskich, Wójt Gminy Jemielnica Marcin Wycisło, Barbara Lesik z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji oraz Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej, radni, dyrektorzy jednostek oświatowych, nauczyciele i uczniowie oraz pracownicy Urzędu Miejskiego.  W seminarium online uczestniczyła przedstawicielka Partnera Projektu - Polskiej Sobotniej Szkoły w Moss (Norwegii). Seminarium rozpoczął Tadeusz Goc - Burmistrz Strzelec Opolskich -wprowadzając zgromadzonych w historię realizacji projektu oraz trudności związanych z jego realizacją. W dalszej części zgromadzeni goście zapoznali się z prezentacją przedstawiającą sam projekt i osiągnięte efekty dzięki jego realizacji. Przedstawicielka szkoły w Moss, uczniowie biorący udział w wymianie studyjnej oraz Dyrektor PSP w Szymiszowie przybliżyli przebieg wymiany doświadczeń pomiędzy szkołami. Spotkanie zakończyła i podsumowała Maria Feliniak - Zastępca Burmistrza Strzelec Opolskich.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2023-12-15 12:51:17)
Informację zmodyfikował(a): Filip Wojciechowski (2024-03-15 14:52:53)

Data aktualizacji: 25 kwiecień 2024, Licznik odwiedzin: 15390227