Podpisano umowę

26 kwiecień 2023
W dniu 25 kwietnia 2023 roku podpisano umowę na realizację inwestycji pn. poprawa efektywności energetycznej budynku oświatowego w Dziewkowicach w ramach projektu Wzrost produkcji energii ze źródeł odnawialnych oraz poprawa efektywności energetycznej w budynkach szkolnych w gminie Strzelce Opolskie, na realizację którego gmina Strzelce Opolskie otrzymała dofinansowanie z Funduszy Norweskich w wysokości blisko 5,7 mln zł.
ym samym pozytywnie rozstrzygnięto już wszystkie postępowania na realizację prac termomodernizacyjnych w Dziewkowicach i Suchej. Prace budowlane związane z termomodernizacją budynków szkoły podstawowej w Dziewkowicach oraz sali gimnastycznej w Suchej już trwają. W najbliższym czasie prace będą prowadzone już na wszystkich czterech obiektach.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2023-04-26 14:35:37)

Data aktualizacji: 25 kwiecień 2024, Licznik odwiedzin: 15389290