I miejsce uczennicy ZPO w Błotnicy Strzeleckiej w eliminacjach miejsko- gminnych 68. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego Mały OKR

17 kwiecień 2023
W poniedziałek 27 marca, w sali konferencyjnej Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej im. Powstańców Śląskich w Strzelcach Opolskich odbyły się eliminacje miejsko- gminne 68. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. W sesji porannej recytowali uczniowie klas I- III, a w sesji wczesnopołudniowej wystąpili uczniowie klas IV- VIII.
               To był bardzo udany dzień dla społeczności naszej szkoły.
Zaszczytne III miejsce w kat.  klas I- III zajęła uczennica klasy III, Emilia Bachta ( op. Krystyna Majnusz). Ponadto wyróżnienie zdobyła uczennica klasy I, Katarzyna Koczyk ( op. Agnieszka Kącka).  Dyplomy uczestnika otrzymały jeszcze trzy uczennice, Natalia Mikosz z kl. II  ( op. Anna Szproch), Antonina Sztonder oraz Karolina Urbańczyk z kl. III (op. Krystyna Majnusz).
               W sesji wczesnopołudniowej wystąpiła szóstoklasistka Blanka Bachta, która wywalczyła
I miejsce (op. Małgorzata Olesiak).
               Dziewczęta wykazały się fantastyczną dyspozycją. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będzie równie imponująco.
              Trzymamy kciuki za Blankę, która będzie reprezentowała naszą gminę na dalszym etapie.
 Etap rejonowy odbędzie się 19.04.2023 r. w Powiatowym Centrum Kultury w Strzelcach Op.

Autorki: Krystyna Majnusz i Małgorzata Olesiak

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2023-04-17 10:04:02)

Data aktualizacji: 25 kwiecień 2024, Licznik odwiedzin: 15367126