500 SŁÓW O RÓŻNORODNOŚCI

25 październik 2007
Kolejny konkurs z okazji 50-lecia UE.
Na uczestników konkursu "50 lat razem w różnorodności" czekają dwa zadania: literackie i plastyczne. Zwycięskie drużyny wyjadą do Brukseli. W konkursie mogą brać udział uczniowie w wieku 14 - 20 lat.

Zadanie zespoów, liczących od 10 do 20 osób, polega na napisaniu eseju i przygotowaniu kompozycji wirtualnej na temat "50 lat razem w różnorodności". Uczniowie powinni pracować pod opieką nauczyciela. Eseje (max. 500 słów) można przesłać w języku: angielskim, francuskim, niemieckim, włoskim, hiszpańskim lub holenderskim. Kompozycją może być prezentacja multimedialna, klip wideo, plakat lub fotomontaż.

Termin nadsyłania prac mija 31 grudnia 2007 roku. Z każdego z 27 państw UE zostanie wybrana zwycięska drużyna, która wyjedzie do Brukseli i odwiedzi Muzeum Europy, które organizuje konkurs wspólnie z European Schoolnet.

www.eurodesk.pl

Data aktualizacji: 25 kwiecień 2024, Licznik odwiedzin: 15453451